Ocenili prácu pedagógov

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 5. apríla 2013, 11:51
  • Autor:ip

Primátor Piešťan Remo Cicutto opäť oceňoval pedagógov za výnimočné výsledky vo vzdelávaní detí. Takýmto spôsobom si mesto už tradične ctí prácu – poslanie tých, ktorí sa aktívne podieľajú na výchove detí aj mládeže a pôsobia v materských a základných školách, v základnej umeleckej škole i v centre voľného času.

 V stredu 27. marca si z rúk primátora a predsedníčky komisie školstva Ivety Babičovej prevzalo ocenenie dvadsať učiteľov. V tomto ročníku ankety Pedagógovia, na ktorých sa nezabúda si ocenenie odniesli: Gabriela Petríková, Mária Nedorostová, Gabriela Rusnáková, Ľudmila Michlovská, Janka Voráčová, Helena Zemánková, Emília Svobodová, Ján Zuzaniak, Elena Dinková, Viera Bojnáková, Róbert Šimon, Ernest Cvik, Eva Valová, Kornel Duffek, Zdeno Holík, Bohumír Vrábel, Jarmila Vavrová, Renáta Nikodemová, Marta Melicháčová a Oľga Oravcová. Mesto nezabúda ani na prácu riaditeľov škôl, ktorí si tiež prevzali ocenenia.

 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 23. júna 2026
Meniny má Sidónia, zajtra Ján