Kúpele Piešťany sa ohradzujú voči nepravdivým tvrdeniam v médiách

  • Spravodajstvo
  • 7. marca 2013, 11:44
  • Autor:SLK a.s.

Slovenské liečebné kúpele, a.s. (SLK) sa ohradzujú voči nepravdivým tvrdeniam a informáciám v médiách, ktoré sa zakladajú na výrokoch niektorých poslancov mestského zastupiteľstva mesta Piešťany.

SLK nie sú a nikdy neboli proti tradičným, ozajstným umelcom a ich produkcii na Kolonádovom moste v Piešťanoch. Sú  neoddeliteľnou súčasťou koloritu Kúpeľného ostrova a historického Kolonádového mosta. Kúpele Piešťany, a.s. len tlmočili mestu Piešťany sťažnosti svojich hostí a požiadali o zjednanie nápravy. Žiadali mesto Piešťany o zakročenie len voči jedinej osobe, ktorá iste nie je hudobníkom a denne svojimi falošnými a najmä príliš hlučnými tónmi obťažuje hosti z najluxusnejšieho hotela v tomto regióne.
Mesto Piešťany má prívlastok "kúpeľné", Kúpele Piešťany, a.s. by preto ocenili rešpektovanie istých zásad, ktoré k tomu patria. Týka sa to aj pokoja a nie príliš hlučnej a najmä nekvalitnej hudobnej produkcie na Kolonádovom moste, ktorá v čase oddychu ruší hostí hotela, ktorí sa na to opakovane sťažovali.
Tejto téme sa budeme venovať aj v Piešťanskom týždni.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 7. decembra. Tento deň je Medzinárodným dňom civilnej leteckej prepravy (ICAO). Meniny má Ambróz.
  • 07.12.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 7. decembra 2022
Meniny má Ambróz, zajtra Marína