Zlodejka ukradla dochodkyni z kabelky 18 900 eur!

  • Spravodajstvo
  • 14. februára 2013, 10:14
  • Autor:krpz(m)

Polícia vyšetruje prečin krádeže, ku ktorému došlo 2. februára asi o 10.30h v piešťanskom nákupnom centre Aupark – v Bille. 76-ročná pani si počas nakupovania v supermarkete zavesila kabelku na nákupný vozík. Hoci bola v blízkosti vozíka, páchateľ využil jej chvíľkovú nepozornosť a kabelku jej ukradol. Pani v nej mala 18900,-€ uložených v obálke, ktoré predstavovali jej celoživotné úspory a chcela ich venovať dcére na opravu okien.

Okrem vysokej hotovosti mala  v kabelke peňaženku so 60,-€, osobné doklady, mobilný telefón a kľúče od bytu.  Ženu podozrivú z tejto krádeže zachytila priemyselná kamera. Polícia žiada občanov, ktorí ženu na obrázku spoznali, aby kontaktovali políciu v Piešťanoch na čísle: 0961 14 3705. Vzhľadom na výšku spôsobenej škody za takýto skutok hrozí odňatie slobody na šesť mesiacov až tri roky.  
Polícia opätovne pripomína občanom, aby nezabúdali, že zlodejovi na krádež stačí niekoľko sekúnd. Počas nakupovania v žiadnom prípade netreba nechávať svoje veci bez dozoru. Zlodeji si často vyhliadnu práve starších ľudí, ktorí zvyknú byť menej obozretní. Odporúčame kabelky počas nákupov držať v ruke, nikdy  ich neponechajte voľne v košíku.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 7. decembra. Tento deň je Medzinárodným dňom civilnej leteckej prepravy (ICAO). Meniny má Ambróz.
  • 07.12.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 7. decembra 2022
Meniny má Ambróz, zajtra Marína