Zbabrané kurzy s populárnym tanečníkom?

  • Spravodajstvo
  • 7. februára 2013, 08:45
  • Autor:jk

Do redakcie sa nám minulý týždeň ozvala naša čitateľka, ktorá vyjadrila sklamanie a zároveň rozhorčenie nad neserióznym priebehom kurzov spoločenských tancov s tanečníkom Erikom Ňarjašom.

Tanečné hodiny boli naplánované na dobu desiatich týždňov od 8. októbra minulého roku do 21. januára v piešťanskom Kursalone. „Niekoľko prvých hodín prebehlo v poriadku, avšak postupom času sa začali hodiny rušiť. Najskôr Erik Ňarjaš vraj uviazol so svojím autom niekde uprostred cesty z Bratislavy, neskôr bol kurz zrušený pre akciu, ktorá sa konala v čase kurzu. Po týchto absenciách nám E. Ňarjaš poslal svojho náhradníka, s ktorým sme absolvovali zvyšok – väčšiu časť hodín,“ tvrdí absolventka kurzu.
Na plagáte bolo uvedené „Kurzy spoločenských tancov s Erikom Ňarjašom“, ale účastníci kurzu si vraj povedali, že im je jedno, kto ich učí, podstatné je, že sa naučia tancovať.
E. Ňarjaš sa medzi širokou verejnosťou zviditeľnil v televíznej súťaži Let’s Dance, kde tancoval so Zorou Czoborovou, s Marianou Ďurianovou a so Simonou Krainovou.
A nielen to vadilo absolventom kurzu. Čítajte Piešťanský týždeň číslo 6., dozviete sa tam aj reakciu samotného tanečníka.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 7. decembra. Tento deň je Medzinárodným dňom civilnej leteckej prepravy (ICAO). Meniny má Ambróz.
  • 07.12.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 7. decembra 2022
Meniny má Ambróz, zajtra Marína