Streľba kukláčov pri OD Kocka, jedného z podozrivých zranili.

  • Spravodajstvo
  • 7. februára 2013, 13:37
  • Autor:jk

Dnes v Piešťanoch približne o pol dvanástej hodine kukláči strieľali po dvoch mužoch, ktorý sa snažili na Lipovej ulici uniknúť na aute Daewoo. Jedného z nich zranili.

Policajtom sa podarilo oboch asi 40-ročných chlapov vytiahnuť z vozidla. Jeden z nich zostal po prestrelení kolena ležať pri aute, druhého opreli o kapotu. "Počula som tak tri-štyri výstrely a videla som červené auto, ako sa pokúšalo dostať preč," povedala pre Piešťanský týždeň očitá svedkyňa policajného zásahu. Z balkónu činžiaku na Lipovej ulici videla všetko ako na dlani. "Kukláči ich prehľadali a takisto aj vozidlo. Sanitka prišla asi až o polhodinu. Toho zraneného zobrala a druhého muža posadili do policajného auta. Obaja boli silnejšieho vzrastu a takí počernejší."
Podľa neoverených informácii príslušníci polície zasahovali v súvislosti s drogovou činnosťou. "V tejto chvíli vám môžem povedať len toľko, že v Piešťanoch zasahoval pohotovostný policajný útvar a zadržali dvoch ľudí," povedala nám hovorkyňa Krajského policajného zboru PZ v Trnave Martina Kredatusová. "Bližšie informácie až neskôr."
Prípadom sa zaoberáme, sledujte web Piešťanského týždňa. Pripravujeme fotogalériu a video z miesta činu. Už o niekoľko minút.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 7. decembra. Tento deň je Medzinárodným dňom civilnej leteckej prepravy (ICAO). Meniny má Ambróz.
  • 07.12.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 7. decembra 2022
Meniny má Ambróz, zajtra Marína