Spartakovci trénovali v Piešťanskom parku

  • Šport / Futbal
  • 23. januára 2013, 09:02
  • Autor:M. Sarvaš

Futbalisti trnavského Spartaku absolvovali počas uplynulého týždňa v rámci zimnej prípravy sústredenie v Piešťanoch. Tréner Peter Zelenský pripravil pre svojich zverencov náročné, až štvorfázové tréningy sústredené najmä na kondíciu.

Trnavčania trénovali v parku a zabehali si tiež na vale popri kanáli Váhu. Ubytovaní boli v hoteli Park, kde využívali v rámci tréningov bazén. K dispozícii mali okrem plávania a masáží aj vírivé vane, sauny či parafínové zábaly.
„Bílí andeli“ v utorok absolvovali tréning so športtestermi. „Je to riadna zaberačka. O pol desiatej večer ma už berie spánok,“ povedal ofenzívny stredopoliar červeno-čiernych Martin Mikovič. Úplne iný problém má stredopoliar Ra-doslav Ciprys: „Po záťaži nedokážem zaspať. Oči zavriem neraz až po polnoci. Po ligových zápasoch sa mi stáva, že zaspím až okolo tretej v noci,“ uviedol rýchlostne disponovaný futbalista. „Najťažšiu zimnú prípravu som zažil v Čechách s trénerom Pulpitom. Tomu sa ťažko niečo vyrovná, ale musím povedať, že tieto tréningy jeho primát vážne atakujú,“ pousmial sa skúsený Marek Kaščák.
Viac o sústredení Spartakovcov nájdete v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 7. decembra. Tento deň je Medzinárodným dňom civilnej leteckej prepravy (ICAO). Meniny má Ambróz.
  • 07.12.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 7. decembra 2022
Meniny má Ambróz, zajtra Marína