Mládežníci Trnavskej arcidiecézy plesali v Červeníku

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 20. januára 2013, 14:12
  • Autor:P. Jurák

V obci Červeník sa v sobotu večer konal už tretí ročník, Mládežníckeho plesu Trnavskej arcidiecézy. Prvé dva ročníky sa konali v obci Madunice a tak tento rok to bola pre obec Červeník premiéra. Zišlo sa naň 250 hostí, pre ktorých bol pripravený bohatý program.

Ten odštartoval slávnostnou sv. omšou, v miestnom farskom kostole Obetovania Panny Márie v Červeníku, ktorú celebrovaval Mons. Ján Orosch. Po nej sa všetci presunuli do kultúrneho domu. Program otvoril skladbou Bittersweet symphony miestny orchester – Art Music Orchestra. Nasledovali príhovory biskupa Mons. Jána Oroscha, starostu obce Mariana Mihálika, pátra Mateja Kyšku a kňaza povereného pastoráciou mládeže vrámci trnavskej diecézy – Ondreja Chrvalu. Program potom pokračoval úvodnými tancami, ktorý hudobne sprevádzal Art Music Orchestra. Po tanečnom kole vystúpili TŠC SWING, ktorí predviedli viacero tancov. Po tomto programe nasledovala večera a po nej ples opäť pokračoval v tanečných kolách. Prestávku medzi nimi vyplnili ešte chalani z piešťanskej skupiny Heroes, ktorí sa predviedli v štýle break dance. K dobrému plesu neodmysliteľne patrí aj tombola, ktorá bola aj tento rok bohatá. Po vyhlásení výhercov už nasledovala diskotéka do skorých ranných hodín o ktorú sa postaral dj Minoxi.

Organizátorom plesu patrí vďaka, že sa im aj tento rok podarilo zorganizovať skvelý ples, na ktorom sa ľudia dobre bavili.

Pozrite si fotogalériu a video:
((myvideo:1))

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 10. decembra. Tento deň je Dňom ľudských práv. Meniny má Radúz.
  • 10.12.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 10. decembra 2022
Meniny má Radúz, zajtra Hilda