Kniha týždňa: Kdo bude plakat, až tady nebudeš?

  • Kultúra a spoločnosť
  • 14. januára 2013, 07:51
  • Autor:red

Tento týždeň odporúčame knižnú novinku Kdo bude plakat, až tady nebudeš? Sto životních lekcí od Mnicha, který prodal své ferrari. Autorom tejto úžasnej knihy je významný a svetovo rešpektovaný odborník v oblasti rozvoja a rastu osobnosti Robin S Sharma. Knižku vydalo vydavateľstvo Rybka Publishers.

Diela od Robin S. Sharma netreba veľmi predstavovať.
Určite viacerí poznáte jeho knihu Mních, ktorý predal svoje  ferrari. Spisovateľ Paulo Coelho ju označil za „ úchvatnú knihu, ktorá prináša potešenie a poznanie“.
Vo svojej nove knihe nám Robin S. Sharma ponúka 100 životných lekcii. Tieto lekcie sú životné princípy, ktoré by sme si mali osvojiť ak chceme vziať život do vlastných rúk. Záber otázok a odporúčaní, ktoré nám autor predkladá siaha od  zdanlivo jednoduchých každodenných rád až po hlboké výzvy k zamysleniu.
„Zmyslom života je zmysluplný život.“
Uvedený knižný titul si môžete zakúpiť v kníhkupectve Centrum knihy(Bene Libri), Winterova31(bývalý Mliečny bar), 921 01 Piešťany. Tel: 033/7730541, www.centrumknihy.sk
Taktiež si môžete uplatniť zľavu  s 10%  kupónom, ktorý nájdete v regionálnom týždenníku Piešťanský týždeň pod článkom „ Kniha týždňa“.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 7. decembra. Tento deň je Medzinárodným dňom civilnej leteckej prepravy (ICAO). Meniny má Ambróz.
  • 07.12.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 7. decembra 2022
Meniny má Ambróz, zajtra Marína