Prvým Piešťancom roka je Tommy Varačka

  • Spravodajstvo
  • 4. januára 2013, 11:34
  • Autor:vd

PIEŠŤANY – Prvým Piešťancom roka 2013 je Tommy Varačka (3750 g, 52 cm). Jeho mamička Andrea Paukovičová z Piešťan prišla do pôrodnice s bruškom opäť po jedenástich rokoch. Práve toľko času uplynulo od narodenia jej prvej dcérky Mie. Na pekného urasteného chlapčeka sa doma teší jeho otec Tomáš Varačka z Drahoviec. Obe Andreine deti priviedol na svet pôrodník – MUDr. Ladislav Gleso. Rodičia dieťatka sa našli – matka je záchranárka a tatino hasič. Takže malý Tommy má budúcnosť jasnú – ak sa podá na rodičov, môže byť z neho hasič- záchranár.

"Pán doktor mi hovoril, že do roka prídem zasa, ale trošku sa sekol," smiala sa šťastná mamička. "Pomýlil som sa len o jednu jednotku," žartoval L. Gleso.
Mamičke prišiel do pôrodnice zablahoželať aj primátor mesta Remo Cicutto, ktorý dieťatku do perinky doniesol aj darček – vkladnú knižku so sumou dvesto eur. "Želám vám, dieťatku aj celej rodine veľa radosti, šťastia a najmä zdravia,"  zaželal prvému občiankovi roka primátor mesta. A nezabudol sa pochváliť, že aj on má v rodine polročný prírastok – dievčatko, ktoré už pomaly začína sedieť. Primátor skonštatoval, že chlapček sa mu veľmi páči a že aj on by mal rád syna.
Viac sa dočítate v Piešťanskom týždni.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 10. decembra. Tento deň je Dňom ľudských práv. Meniny má Radúz.
  • 10.12.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 10. decembra 2022
Meniny má Radúz, zajtra Hilda