Hasiči zasahovali na Havrane aj diaľnici

  • Spravodajstvo
  • 2. januára 2013, 12:05
  • Autor:vd(m)

V pondelok 17. decembra o 2.47 h v noci zavolali piešťanských hasičov ku kurióznej autonehode. Na Havrane spadol obrovský strom a trafil kamión. Zakliesnil sa do priestoru medzi ťahačom a návesom. Hasiči strom popílili a odpratali.
V ten istý deň hasiči riešili aj dopravnú nehodu, pri ktorej sa zrazili dva kamióny na diaľnici, o nej píšeme na inom mieste novín.

Na Lyžiarskej ulici v obci Banka mali obyvatelia rodinného domu podozrenie, že im v utorok 18. decembra podvečer unikajú spaliny z vykurovacieho telesa. Privolaní hasiči použili detektor plynu, no žiadne nežiaduce hodnoty nenamerali. Pre istotu však priestor odvetrali.
Na streche mimo vozovky skončil svoju cestu vodič Renaultu Megane, ktorý havaroval v piatok 21. decembra dopoludnia na ceste z Trebatíc do Krakovian. Nehoda sa zao-bišla bez zranení. Hasiči vykonali na havarovanom vozidle protipožiarne opatrenia a vytečené škodliviny zneutralizovali.
Hasiči z Hlohovca a z Piešťan zasahovali v pondelok 17. decembra v popoludňajších hodinách pri nehode dvoch kamiónov na diaľnici D1 pri odbočke na Hlohovec v smere do Trnavy. Hasiči zistili, že kamión značky Renault, ktorý prevážal televízory, sa nachádzal v priekope. Druhý kamión značky Volvo s poľskou poznávacou značkou, určený na prevoz automobilov, blokoval pravý jazdný pruh diaľnice.
Viac informácií a ďalšie správy o hasičských zásahoch nájdete v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 10. decembra. Tento deň je Dňom ľudských práv. Meniny má Radúz.
  • 10.12.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 10. decembra 2022
Meniny má Radúz, zajtra Hilda