Čajky tentokrát na MBK Ružomberok nestačili

• 19. decembra 2012, 09:04
  • Autor:ms

Piešťanské Čajky sa v nedeľu stretli v odvetnom zápase ženskej basketbalovej extraligy s MBK Ružomberok. Od začiatku mali v rukách duel domáce basketbalistky. Čajky sa snažili dotiahnuť sa na Ružomberčanky, no nepodarilo sa im to a prehrali 46:72.

Domáci tím viedol od začiatku a v 15. min bolo už 31:17. Čajky však do prestávky znížili na prijatelných sedem bodov. Úvod druhej časti hry ovládli opäť domáce hráčky a odskočili až na 50:30, Čajky ešte raz "vzlietli" a znížili na 50:38. Posledná štvrtina bola ale plne v réžii Ružomberčaniek, ktoré tak Čajkam oplatili prehru z úvodu sezóny (72:46).
Zostava a body: Krč-Turbová 17, Felixová 6, Malinková 4, Bartánusová 2, Páleníková 0 (Dudášová 6, Pilátová 6, Zentková 5)