Dobrý skutok možno urobiť aj kúpou vareného vína

  • Spravodajstvo
  • 14. decembra 2012, 12:33
  • Autor:sita/red
Martin Cifra

Tradičný dobročinný predaj vareného vína na Vianočných trhoch v Trnave začína v stánku mestskej samosprávy už dnes popoludní. Kto si od predstaviteľov mesta v najbližších dňoch kúpi v označenom stánku varené víno, pomôže ľuďom, ktorí sú na pomoc iných odkázaní. Výťažok z predaja bude symbolicky odovzdaný v piatok 21. decembra o 17:30 na Trojičnom námestí po prijatí Betlehemského svetla.

Príjemným spôsobom prispieť na charitu bude možné dnes popoludní, v sobotu dopoludnia a na budúci týždeň v pondelok a v utorok od 14:30 do 18:00. Okrem vareného vína bude k dispozícii aj vianočný punč. Vlani výťažok z predaja vína pomohol spríjemniť Vianoce ľuďom v krízovom centre.
Mestská samospráva bude v tomto roku pokračovať aj v tradícii podávania primátorského čaju. Stretnúť sa s primátorom Vladimírom Butkom a jeho zástupkyňou Kvetoslavou Tibenskou budú môcť Trnavčania od stredy 19. decembra do piatku 21. decembra v čase od 16:00 do 17:30.
0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera