JOKER neodolal magickému dátumu

  • Spravodajstvo
  • 13. decembra 2012, 21:12
  • Autor:sita
Martin Cifra

BRATISLAVA – Uplynulá streda mala magický dátum, 12. 12. 2012. Ktovie, koľkí z hráčov, ktorí v ten deň uzavreli stávku v hre LOTO spolu s doplnkovou hrou JOKER, sa spoľahli na „mágiu“ čísiel. Isté je, že jeden z nich vyhral jokerový jackpot vo výške 184 312 eur. „Tento šťastný hráč uzatvoril prostredníctvom SMS správy stávku na jeden náhodný tip v hre LOTO a zvolil si aj doplnkovú hru JOKER. Za stávku zaplatil 1,05 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.

Hovorca ďalej uviedol, že ide o 15. tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre JOKER. „Zároveň možno uviesť, že je to druhá najvyššia tohtoročná výhra v doplnkovej hre. V rebríčku jokerových výhier kraľuje jackpot z 5. februára s hodnotou 203 709 eur. Na treťom mieste je výhra 156 343 eur z 29. júla,“ pripomenul Čépe. 

JOKER je doplnková hra k číselným lotériám LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. 

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. 

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera