Adventný koncert Pavla Hammela v hoteli Thermia Palace

  • Spravodajstvo
  • 10. decembra 2012, 13:54
  • Autor:ts/red

V priestoroch secesného hotela Thermia Palace sa 14. decembra uskutoční výnimočné vystúpenie Pavla Hammela a jeho hostí v rámci unikátneho projektu Slovensko 2012 Advent. To spája umenie a kultúru s ušľachtilým charitatívnym rozmerom.

Pavol Hammel sa predstaví aj s gitaristom Jurajom Burianom a hráčom na klávesových nástrojoch Petrom Preložníkom, do svojho štandardného repertoáru chce zaradiť aj piesne, ktoré na bežných koncertoch nehráva, napríklad tematickú Zimušku. „Chcem to pri tejto mimoriadne príležitosti naladiť do pekna,“ povedal známy hudobník. Moderátorom večera bude Dado Nagy, výťažok z koncertu venujú organizátori  občianskemu združeniu Proti prúdu, ktoré vydáva aj časopis Nota Bene.
Lístky si záujemcovia môžu kúpiť v sieti Ticketportal, kapacita priestoru je však obmedzená. Koncert bude v priamom prenose vysielať RTVS, a tak je dôležité, aby všetci hostia zaujali svoje miesta pred 19:30. Sedenie je voľné, produkcia má však právo presadiť pred začiatkom prenosu divákov na iné miesto.

Napriek tomu, že prípravy na koncert sa v hoteli Thermia Palace začnú už ráno, komfort hotelových hostí tým nijako neutrpí. V priebehu dňa im budú k dispozícii priestory kaviarne. 
Aj Pavol Hammel sa teší, že strávi v Kúpeľoch Piešťany aspoň pár hodín a ak mu to čas dovolí, chystá sa využiť aj niečo z ponuky masáží či ďalších procedúr. „Dúfam, že aj ja odídem z kúpeľov so zlomenou barlou,“ zažartoval. V plnom zdraví ho môžete vidieť naživo 14. decembra večer na adventnom koncerte v hoteli Thermia Palace.
0 Shares

Najnovšie správy

Jedinečnú príležitosť stretnúť v uliciach anjela ponúkajú počas čarovného predvianočného obdobia Piešťany. Oblastná organizácia cestovného ruchu Rezort Piešťany podporila projekt,…
  • 30.11.2022, 09:54
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
Dnes je štvrtok 1. decembra. Tento deň je Svetovým dňom boja proti AIDS. Meniny má Edmund.
  • 30.11.2022, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
Červený kamión rozžiarený tisíckami svetielok, vianoční škriatkovia a Santa Claus. Takáto paráda zavítala do centra Piešťan v sobotu 3. decembra.…
  • 30.11.2022, 09:37
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
streda, 30. novembra 2022
Meniny má Andrej, Ondrej, zajtra Edmund