SÚŤAŽ: Medovina ovešaná medailami

 • Spravodajstvo
 • 20. novembra 2012, 09:46
 • Autor:jk

Piešťanský týždeň vám prinesie hromadu vianočných darčekov!

Zlatá a bronzová medaila z Apimondia v Argentíne, zlaté, strieborné a bronzové medaily z Mazer Cup v USA, zlatá z Apimondia v Dubline, zlato zo Slovinska i Bulharska… To je časť z dlhého radu prestižných ocenení, ktoré získali medoviny malej rodinnej firmy APIMED z Dolnej Krupej.
Trnavská medovina, Original slovenská medovina, Staroslovanská medovina tmavá a Staroslovanská medovina svetlá je štvoricou, ktorá sa už roky úspešne prediera na tie najsvetovejšíe fóra.
Nepremárnite príležitosť a oslaďte si i vy štedrovečerný stôl lahodným „vínom s dušou medu“, ako hovorí majiteľ firmy Peter Kudláč. Pošlite nám tri kupóny uverejnené v troch za sebou nasledujúcich vydaniach Piešťanského týždňa alebo SMS-ku. Bližšie podmienky súťaže sa dočítate v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa. Možno práve vy sa obdaruje darčekových prúteným košom obsahujúcim trištvrtelitrové fľašky Trnavskej medoviny a Staroslovanskej medoviny svetlej i tmavej. Výnimočnosť tej prvej spočíva v dokonalej harmónii použitého medu, bylín a korenín Dôkazom tohto tvrdenia je, že Trnavská medovina žne úspechy po celom svete. Pre Slovensko získala historicky prvú medailu vôbec na najväčšej svetovej súťaže a to hneď zlatú, v roku 2005 v Dubline. Rovnako sa po nej oblizne nielen Ír, ale tiež Američan, Francúz, Austrálčan alebo Francúz.
Staroslovanská medovina tmavá je tradičným nápojom vyrábaným podľa originálnej receptúry z medovicového horského včelieho medu. Táto medovina je delikatesou pre labužníkov, ktorí vedia oceniť výnimočnosť chutí a vône medovicového medu prekvaseného do medoviny. Staroslovanská medovina svetlá je takisto vyrábaná podľa originálnej receptúry, avšak z agátového včelieho medu. Dlhodobým zrením získa typicky medovú chuť a arómu s nádychom po vôni agátu.

0 Shares

Najnovšie správy

Inšpiratívne vianočné stolovanie, čokoládový obraz, vynikajúca vianočná zmrzlina, kávové špeciality, voňavé medovníčky, vlastný hotelácky med, nádherné candy bary, pôsobivé vianočné…
 • 03.12.2022, 22:42
 • Kultúra a spoločnosť / Školy / Piešťany
Dnes je pondelok 5. decembra. Tento deň je Svetovým dňom pôdy a Medzinárodným dňom dobrovoľníkov v ekonomickom a sociálnom rozvoji.…
 • 04.12.2022, 23:00
 • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 4. decembra. Tento deň je Sviatkom sv. Barbory, patrónky baníkov a delostrelcov. Meniny má Barbora, Barbara.
 • 03.12.2022, 22:40
 • Dobré ráno, Piešťany!
Advent je čas, keď sa máme stíšiť a zamyslieť sa nad tým, čo ovplyvňuje naše zásadné rozhodnutia, kam smeruje naša…
 • 02.12.2022, 23:02
 • Kultúra a spoločnosť / Región
pondelok, 5. decembra 2022
Meniny má Oto, zajtra Mikuláš