Matke sa vyhrážal zabitím, obvinili ho z troch skutkov

  • Spravodajstvo
  • 16. novembra 2012, 13:55
  • Autor:SITA/red(i)

PIEŠŤANY/HLOHOVEC – Obvineniu z troch skutkov čelí 33-ročný Hlohovčan po tom, ako sa vlastnej matke vyhrážal zabitím s nožom v ruke. Ako informovala trnavská krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, vyľakaná matka na políciu zatelefonovala v pondelok 12. novembra, že jej syn sa jej s nožom v ruke vyhráža zabitím. Agresívneho muža museli policajti spacifikovať pomocou donucovacích prostriedkov.

Policajti si počas zákroku všimli podozrivé veci, preto po získaní súhlasu v byte vykonali domovú prehliadku. "Mnohé z vecí, ktoré sa v byte našli, pochádzali z krádeže vlámaním do predajne čajov a kozmetiky v Hlohovci, ku ktorej došlo v noci z 8. na 9. novembra. Z predajne vtedy zmizli rôzne kozmetické a liečivé výrobky, bylinné výťažky, kamene, náramky a čaje v hodnote asi 4 660 eur," spresnila Kredatusová.
Policajti v byte našli aj tri striekačky so zatiaľ nezistenou látkou. Agresora policajti obvinili z nebezpečného vyhrážania, prečinu krádeže a poškodzovania cudzej veci. Posledného z uvedených skutkov sa podľa polície dopustil ešte vo februári, keď rozbil sklo na vchodových dverách obytného bloku a poškodil výťah, čím vznikla vlastníkovi škoda 286 eur.

"Na základe príkazu súdu bol obvinený muž vo štvrtok 15. novembra dodaný do výkonu väzby. V prípade uznania viny mu hrozí odňatie slobody na šesť mesiacov až tri roky," dodala Kredatusová.
0 Shares

Najnovšie správy

Vpredu aj vzadu hasičské autá a medzi nimi pestrý pelotón cyklistov. Na dvojkolesové tátoše nasadli v rámci nesúťažnej disciplíny BOVO…
  • 28.09.2022, 23:02
  • Kultúra a spoločnosť / Región
Dnes je štvrtok 29. septembra. Meniny má Michal, Michaela.
  • 28.09.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 29. septembra 2022
Meniny má Michal, Michaela, zajtra Jarolím