Polícia obvinila fanúšikov Spartaku, napadli vlastných hráčov

  • Spravodajstvo
  • 31. októbra 2012, 11:01
  • Autor:krpz(m)

Fanúšikovia Spartaka napadli vlastných hráčov 5. októbra v noci po návrate mužstva z Košíc, kde prehralo 0:1. Podľa dostupných informácií prišlo k slovným atakom, vyhrážkam i strkaniciam. Polícia informovala, že v súvislosti s incidentom obvinila dvoch mužov z prečinu výtržníctva.

TRNAVA. Polícia obvinila dvoch mužov za výtržníctvo na futbalovom štadióne v Trnave, zo dňa 5. októbra. 30-ročný Peter z Trnavy je obvinený z prečinu výtržníctva a prečinu násilia proti skupine obyvateľov spolupáchateľstvom. Spolu s ďalšími osobami mal v noci z 5. na 6. októbra, pred vstupom do štadióna FC Spartak Trnava, slovne a fyzicky napádať hráčov a členov realizačného tímu, ktorí práve vystúpili z autobusu. Jedného člena tímu udrel ešte vonku 3-4 krát do hrudníka, následne sa obvinený presunul do vnútra štadióna. Tu inému členovi tímu bránil v prechode cez vstupné dvere do chodby štadióna, vulgárne mu nadával a zozadu ho udrel do chrbta a zátylku. Nato hráč spadol na zem, kde na neho zaútočili ešte ďalšie osoby. Tí hráčom vulgárne nadávali, strkali do nich a poškodili im batožinu. V dôsledku fyzického útoku neutrpel hráč také zranenia, ktoré by si vyžiadali lekárske ošetrenie. 
Viac o incidente sa dočítate v nasledujúcom vydaní PT.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 29. septembra. Meniny má Michal, Michaela.
  • 28.09.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Vpredu aj vzadu hasičské autá a medzi nimi pestrý pelotón cyklistov. Na dvojkolesové tátoše nasadli v rámci nesúťažnej disciplíny BOVO…
  • 28.09.2022, 23:02
  • Kultúra a spoločnosť / Región
štvrtok, 29. septembra 2022
Meniny má Michal, Michaela, zajtra Jarolím