Obvinili vodiča, ktorý zrazil troch chodcov

  • Spravodajstvo
  • 15. októbra 2012, 13:46
  • Autor:krpz/red
Martin Cifra

PIEŠŤANY – Polícia v decembri 2011 informovala o dopravnej nehode, ktorá sa stala začiatkom tohto mesiaca, krátko po osemnástej hodine na Bratislavskej ceste. V tom čase 25-ročný vodič z Piešťan viedol osobné auto BMW X6. Pri predchádzaní vozidiel v protismere v rýchlosti 136 km/h, strhol riadenie a dostal sa do šmyku.

Pri tom, ako sa snažil vrátiť späť na vozovku strhol riadenie vpravo a nekontrolovane sa v šmyku dostal mimo vozovku vpravo. Narazil do stĺpa verejného osvetlenia, auto dopadlo na chodník, kde zrazil troch chodcov. Počas dopravnej nehody 61-ročnú ženu z Piešťan zranil ťažko, 33-ročná chodkyňa tiež z Piešťan utrpela ľahké zranenia a jej jednoročný syn, ktorý sa nachádzal v kočíku, skončil s ľahkými zraneniami.
Vyšetrovateľ v týchto dňoch vodiča obvinil z prečinu ublíženia na zdraví. Za tento skutok mu hrozí trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera