Bíli andeli sa ospravedlnili za incident z piatkovej noci

  • Šport / Futbal
  • 10. októbra 2012, 13:32
  • Autor:sita(m)
Martin Cifra

„Mimoriadne nás mrzia udalosti, ku ktorým došlo v noci po zápase Spartaka v Košiciach. I keď možno pochopiť frustráciu a nespokojnosť, ktorú všetci prežívame kvôli výsledkom, hre a postaveniu nášho klubu v tabuľke, za žiadnych okolností sa nemôžeme stotožniť so spôsobom, akým ju vyjadrili niektorí z nás voči hráčom svojho klubu. Spôsob, akým boli napadnutí naši hráči vrhá zlé svetlo na všetkých nás fanúšikov bez rozdielu“, povedal predseda Bílich andelov Marián Galbavý

"Je nevyhnutné, aby sme sa z tejto nepríjemnej udalosti všetci poučili. Nesmieme nikdy pripustiť, aby boli takto bezprecedentne napadnutí naši hráči alebo ktokoľvek z vedenia či zamestnancov klubu. Nemôžeme prehliadať ani len verbálne napádanie! Ako sme sa už, žiaľ, presvedčili, aj takéto prejavy neúcty môžu prerásť do niečoho, čo sa už nikdy, dúfam, že v úspešnej budúcnosti nášho klubu nesmie stať. Je to na každom z nás. Budeme robiť všetko preto, aby táto udalosť zostala už len nepríjemnou spomienkou a zároveň mementom. Aby sme si mohli opäť s hrdosťou hovoriť NAJLEPŠÍ fanúšikovia svojho klubu. Aby, tak ako doteraz, hráči túžili hrať za Spartak, práve kvôli neopakovateľnej elektrizujúcej atmosfére, akú dokážu vytvoriť len Bíli Andeli," dodal predseda Galbavý.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 1. októbra. V Piešťanoch sa 1. októbra 1942 narodil PhDr. Vojtech Haring, PhD., výtvarník, karikaturista, vysokoškolský pedagóg,…
  • 30.09.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 2. októbra. Tento deň je Medzinárodným dňom nenásilia, Svetovým dňom hospodárskych zvierat, Svetovým dňom ľudských sídiel, Svetovým…
  • 01.10.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 2. októbra 2022
Meniny má Levoslav, zajtra Stela