Blog Petra Remiša: List okresnej superstar

  • Blogy / Blogy
  • 3. októbra 2012, 13:24
  • Autor:Peter Remiš

Milý Puntíček! Otvor konečne oči a  kukni sa do zrkalla. Uvidzíš, čo vidzí každý: že si neni najmladší. Už nemóžeš nadskakuvat na Trangoške jako kamzík za mladými kozenkámi. Jennoducho, si starý cap.

To neni kritika, ale fakt. A ešče ci pridám dobré rady:

 1)    Od plešiny typu „dukát“ sa pekne odrážajú reflektory, ale ešče nikomu nespasila upadajúcu kariéru. Daj si nastriélat vlasy. Ale nie do kukuričných rádkov jako Švajda a  Berlusconi.

Presadz si tam chlpy z  uší. Pekne sa vrcá a  holičke chýbat nebudú.

 2)    Na tvojich koncertoch sa síce vyzliekajú do pol pása, ale len samí chalani. Nehovor, že toto si scev. Kvóliva tomu si si 30 rokov buduvav kariéru okresnej superstar?

Zaplac si roztlieskávačky. Nech po tebe hádžu gačky miesto osraných treniek.

 3)    Pre teba je najlepšié hrat potme. Vyšróbuj žárovky, alebo presekni kábel. Ve tme vyzeráš o  pet rokov mladší. Móžeš sa o  ten sladký pocit „večnej“  mladosci podelit ze svojím  obstarožným fanklubom.

Ale hlavne: Nevypúčaj lampáše. Šecci vedzá, že kravské oči nemáš z  hulená trávy, ale z lúskaná pornostránek. A  neodhaluj sa na pódiu. Nemáš už mriežky. Ani faldy. Máš brucho čerstvej rodičky patorčát.

Jak sa sceš pretŕčat, zmen si priezvisko.

Daj si koncovku „-ová“ a  nájdzi si svojho Eltona.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 14. decembra. Meniny má Branislava, Bronislava.
  • 14.12.2018, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany! / Spravodajstvo
Poslanci schválili plat primátora Petra Jančoviča. Sumu základného platu zo zákona 3063 eur mu navýšili o 20 percent na 3676…
  • 13.12.2018, 09:00
  • Piešťany / Spravodajstvo
Štvrtok, 31. september 2017
Meniny má Noro, zajtra Drahoslava