BAŽANT POHODA PÁRTY ZRUŠENÁ

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 25. septembra 2012, 16:45
  • Autor:TS/a
Martin Cifra

Bažant Pohoda Párty, ktorá sa mala uskutočniť 27. októbra 2012 v priestoroch Starej Tržnice v Bratislave, napokon nebude. „Je nám to ľúto, ale vzhľadom na to, že sa nám nepodarilo získať dostatočnú podporu od partnerov a podujatie by bolo aj pri vypredaní v strate niekoľko desaťtisíc eur, sme sa rozhodli akciu zrušiť,“ vysvetľuje riaditeľ spoločnosti Pohoda Festival Michal Kaščák. „Na jeseň nás ešte čaká koncert skvelého Marka Lanegana a budeme sa sústrediť na prípravu letného festivalu Bažant Pohoda 2013.“

Vrátenie vstupného za lístky na Bažant Pohoda Párty vol. I aj na Pohoda Indoor Camping Festival 2012, zakúpené v sieti Ticketportal, si môžu ich majitelia nárokovať na predajných miestach Ticketportalu, kde si ich zakúpili. Tí, čo si kúpili vstupenky v online Pohoda shope alebo priamo na trenčianskom letisku, nech napíšu na adresu shop@pohodafestival.sk.

Koncert amerického hudobníka Marka Lanegana, bývalého člena skupín ako Screaming Trees či Queens of the Stone Age, sa uskutoční v avizovanom termíne 20. novembra 2012 v bratislavskej Starej Tržnici. Spolu s ním sa predstavia Duke Garwood z Veľkej Británie, belgický pesničkár Lyenn, jeho krajania Creature with the Atom Brain a slovenská skupina Tornádo Lue.
Vstupenky sú k dispozícii v sieti Ticketportal do konca septembra v akciovej cene 15 eur, od 1. októbra budú stáť 19 eur a na mieste 25 eur.

Viac informácii nájdete na stránke Pohodafestival.sk.

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je streda 5. októbra. Tento deň je Medzinárodným dňom učiteľov. Meniny má Viera.
  • 04.10.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 5. októbra 2022
Meniny má Viera, zajtra Natália