Chcete vidieť kriminalistov a iných policajtov?

  • Spravodajstvo
  • 20. septembra 2012, 14:15
  • Autor:krpz/v
Martin Cifra

TRNAVA – Krajské riaditeľstvo PZ v Trnave srdečne pozýva všetkých občanov na preventívne podujatie Deň polície. Uskutoční sa v piatok, 21. septembra 2012, od 9.00 v areáli Športového klubu Slávia Trnava. Aj tento rok Vám polícia umožní nazrieť do svojho zákulisia a ukáže Vám to najzaujímavejšie zo svojich činností.

Budete vidieť zásah príslušníkov pohotovostného policajného útvaru, ukážky pyrotechnikov, policajnú kynológiu a jazdnú políciu z Bratislavy. Pozrieť si môžete kriminalistickú techniku, policajné autá, motorky a deti sa budú môcť povoziť na dopravnom ihrisku. Ukážky a techniku budú prezentovať profesionálni a dobrovoľní hasiči a tiež záchranári. Pri rôznych preventívnych činnostiach a súťažiach budú deti odmenené pozornosťami od policajtov. Srdečne Vás všetkých pozývame, príďte sa pozrieť do areálu športového klubu Slávia Trnava!

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera