Policajti chytili páchateľa pri čine

  • Spravodajstvo
  • 19. septembra 2012, 11:03
  • Autor:Krpz/red(I)

PIEŠŤANY/TRNAVA – Hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky zadržala páchateľa krádeže priamo pri čine. V utorok 18. septembra o štvrtej nadránom hliadka preverovala situáciu v objekte základnej školy v Trnave. Po príchode na miesto policajti zistili, že sú násilne otvorené dvere na kotolni.

Policajti prehľadali ďalšie priestory, pričom našli batožinu so zväzkom viacerých kľúčov a náradím na páčenie. Medzitým prišla na pomoc druhá hliadka a psovod so psom. Po niekoľkých minútach si jeden z policajtov všimol ľudskú postavu pod pracovným stolom v školskej kuchyni, skrytú za hromadou riadu a potravín. Páchateľ na výzvy policajtov, aby vyšiel z úkrytu, nereagoval, a tak museli voči nemu požiť donucovacie prostriedky.
Spútaného muža predviedli na útvar, kde ho obvinili z prečinu krádeže a poškodzovania cudzej veci. Zároveň polícia spracovala podnet pre prokurátora na jeho väzobné stíhanie. Tridsaťšesť ročnému, v minulosti už trestanému, Jánovi z Trnavy, hrozí odňatie slobody na šesť mesiacov až tri roky.

0 Shares

Najnovšie správy

streda, 7. decembra 2022
Meniny má Ambróz, zajtra Marína