Drogy predával v rodinnom dome v Piešťanoch

  • Spravodajstvo
  • 21. augusta 2012, 10:49
  • Autor:KRPZ/RED
Martin Cifra

PIEŠŤANY – Vyšetrovateľ kriminálnej polície z Piešťan obvinil 34 ročného muža z Hlohovca zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Obvinený muž, neoprávnene prechovával a vyrábal omamné látky za účelom ich ďalšieho predaja, v rodinnom dome, na Skalnej ulici. Na základe operatívnych informácií policajti vykonali domovú prehliadku domu a priľahlých priestorov, počas ktorej zaistili celkovo 91 stôp.
Zaistené látky sa podrobili expertíznemu skúmaniu, ktoré potvrdilo, že ide o amfetamín, z ktorého by bolo možné vyrobiť minimálne 343 jednorazových dávok, ďalej heroín na minimálne 27 jednorazových dávok drogy a množstvo prekurzorov na výrobu ďalších drog.
Vyšetrovateľ už spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. V minulosti šesť krát súdne trestanému mužovi hrozí za tento skutok v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na štyri až desať rokov.  

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera