U podozrivého Malženičana našli drogy

  • Spravodajstvo
  • 20. augusta 2012, 12:40
  • Autor:KR PZ/red

MALŽENICE – Pri piatkovej prehliadke rodinného domu v Malženiciach policajti zaistili nielen metamfetamín, ale i heroín. Obvineniam už čelí vo väzbe 54-ročný viackrát súdne trestaný muž.

Policajti vykonali prehliadku pre existujúce podozrenie z drogovej trestnej činnosti. Prehľadali nielen rodinný dom, ale i priľahlé pozemky a záhradu. Pri hľadaní drog im pomáhal aj špeciálne vycvičený drogový pes. Podozrenie sa ukázalo ako oprávnené. "Muž v dome prechovával 4,3 g metamfetamínu s prímesou kofeínu, pričom toto množstvo zodpovedá najmenej 42 jednorazovým dávkam drogy. Ďalej policajti zaistili aj 2,2 g heroínu s prímesou kofeínu a paracetamolu, čo je množstvo na minimálne 10 dávok," informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi obvinila polícia 54-ročného muža z Malženíc. V minulosti už viackrát súdne trestanému mužovi, hrozí odňatie slobody na štyri až desať rokov.
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 1. decembra. Tento deň je Svetovým dňom boja proti AIDS. Meniny má Edmund.
  • 30.11.2022, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 1. decembra 2022
Meniny má Edmund, zajtra Bibiána