PFK Piešťany zdolali doma Spartak Vráble

• 12. augusta 2012, 13:18
  • Autor:Martin Sarvaš

Futbalisti PFK Piešťany sa predstavili v sobotu 11. augusta v prvom domácom dueli Keno 10 – III. ligy s mužstvom z Vráblov. Zápas na domácej pôde sa piešťanským futbalistom podaril a zvíťazili 1:0, po góle Vyskoča na začiatku prvého polčasu.

Loptu mali v moci väčšinou Piešťanci a futbalistom z Vráblov sa okrem pár štandartných situácii nepodarilo výrazne ohroziť nášho brankára. Naopak v závere druhého polčasu sa dostal do brejku Valachovič, ale nájazd na brankára nepremenil a tak sa skóre nemenilo.

Pozrite si ako to vyzeralo na piešťanskom štadióne.
Viac o zápase sa dočítate v utorkovom vydaní PT.