Jaro Černý bude štartovať na Podjavorinskom okruhu!

  • Šport / Ostatné športy
  • 10. augusta 2012, 15:42
  • Autor:Tomáš Motyčka

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM – Cez víkend budú mať slovenskí fanúšikovia jedinečnú možnosť vidieť štartovať na domácej pôde nášho úspešného účastníka Medzinárodných majstrovstiev Nemecka Jara Černého. Ten sa totiž zúčastní pretekov na Podjavorinskom okruhu v Novom Meste nad Váhom.

Viacnásobný majster Slovenska, držiteľ pódia z jedného z najprestížnejších európskych šampionátov a slovenský reprezentant sa predstaví publiku po prvýkrát na prírodnom okruhu. “Nechal som sa na to nahovoriť, pretože viem, že tam bude výborná atmosféra. Teším sa aj na stretnutie s kamarátmi, chcem si to tam poriadne užiť. Zároveň som zvedavý aké je to jazdiť na takomto okruhu, hoci samozrejme, že človek tu nemôže ísť na hrane, nemôžem riskovať zranenie. Preteky budú navyše hodnotené na pravidelnosť,” vraví Jaro, ktorý bude štartovať v triede Open 2012 s motocyklom, s ktorým jazdil na nemeckom šampionáte vlani a dosiahol s ním niekoľko vynikajúcich úspechov (napr. dve šieste miesta). “Už dva dni na tejto motorke pracujem, aby bola do Nového Mesta pripravená. Na mieste budem už v piatok večer a to bude aj správny čas na posedenie s kamarátmi, ktorí sa tam chystajú vo veľkom počte.”

S Jarom sa môžete stretnúť aj vy a to nielen na pretekárskej dráhe, ale aj v depe.
0 Shares

Najnovšie správy

Pieskoviská v Piešťanoch sa pomaly pripravujú na nájazdy malých návštevníkov. Zašpinenému a vyfúkanému piesku po zime odzvonilo a bol nahradený…
  • 01.03.2024, 00:01
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je sobota 2. marca. Tento deň je Svetovým dňom modlitieb žien. Meniny má Anežka.
  • 02.03.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 2. marca 2024
Meniny má Anežka, zajtra Bohumil, Bohumila