Aktivační pracovníci kosia a ukladajú drevo

  • Spravodajstvo
  • 9. augusta 2012, 11:38
  • Autor:vd

NOVÁ LEHOTA – Slnečné dni využívajú v Novej Lehote na upratovanie, prípravu dreva na zimu a najmä údržbu zelene. Dvaja nezamestnaní muži, ktorí vykonávajú aktivačné práce pre obec dnes vykášali okolie ciest. Ich tretia kolegyňa vozila na fúriku drevo a ukladala ho pod strechu.

 "I keď tu máme pomocníkov, aj tak nestíhame udržiavať zeleň v celej obci. Preto sa zameriavame najmä na centrum dediny, vykášame cintoríny a okolie prameňa Dastín," prezradil starosta Novej Lehoty Bohuslav Plačko.
Viac sa dočítate v pripravovanom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána