Na poriadok bude v Trnave dohliadať 500 policajtov

  • Šport / Futbal
  • 27. júla 2012, 12:19
  • Autor:KR PZ
Martin Cifra

TRNAVA – Duely medzi klubmi Spartak Trnava a Slovan Bratislava patria medzi rizikové. Polícia preto kvôli nadchádzajúcemu zápasu, ktorý sa bude konať v Trnave 5. augusta, pripravila bezpečnostné opatrenia. Na verejný poriadok bude počas futbalového stretnutia dohliadať 500 príslušníkov polície. V meste budú aj dopravné obmedzenia.

"V nedeľu (5.8.) budú už od rána uzatvorené parkoviská na Kollárovej ulici, kadiaľ budú prichádzať fanúšikovia. Celá Kollárova ulica a príjazdové cesty na ňu budú pre dopravu uzatvorené od 16.00 h. Občania, ktorí v tejto časti bývajú, budú môcť cez policajné zátarasy prejsť, avšak nebude to možné v čase príchodu fanúšikov Slovana a ich odchodu. Prosíme občanov, aby rešpektovali pokyny polície a s týmito obmedzeniami, ktorých cieľom je ochrana majetku a zdravia, už vopred rátali," informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera