Čajky posilňujú extraligový tím

  • Šport / Basketbal
  • 17. júla 2012, 13:27
  • Autor:Martin Sarvaš

PIEŠŤANY – Výkonný riaditeľ piešťanských basketbalistiek Miloš Drgoň prezradil, že tím pred začiatkom extraligy plánujú rozšíriť o niekoľko posíl. Zatiaľ sa k čajkám pridali dve hráčky – Laura Dubeňová, 17-ročná talentovaná pivotka z Nitry, a druhá rovnako stará Nikola Dudášová, rozohrávačka a mládežnícka reprezentantka z Banskej Bystrice.

„Vzhľadom na perspektívnu prácu, na ktorú sme stavili v prípade čajok, je to dobrá správa. Okrem spomínaných hráčok riešime ešte dve voľné miesta,“ dodal M. Drgoň.

Viac športových aktualít z Piešťan a regiónu nájdete v aktuálnom vydaní PT.
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava