Juniori z Drahoviec opäť najlepší na Slovensku

  • Spravodajstvo / Región
  • 16. júla 2012, 11:26
  • Autor:PA/RED
Martin Cifra

DRAHOVCE – Na Medzinárodných majstrovstvách Slovenska juniorov v love rýb technikou prívlač, ktoré sa konali 30. júna a 1. júla v Drahovciach, sa na prvých miestach opäť umiestnili drahovskí juniori. Peter Augustín z Drahoviec sa už po tretíkrát stal medzinárodným majstrom Slovenska.

Majstrovstiev sa zúčastnilo 45 pretekárov všetkých vekových kategórii zo Slovenska i Čiech. V kategórii do 18 rokov mala Miestna organizácia (MO) Slovenského rybárskeho zväzu v Drahovciach dvoch zástupcov. Prvenstvo zostalo doma vďaka Petrovi Augustínovi. Matúš Nešták z Drahoviec mu síce šliapal na päty, no ušlo sa mu "len" striebro. Tretiu priečku obsadil Matrin Zacher z MO Kysuca. V kategórii do 14 rokov reprezentovala domácich Lucia Augustínová. Vavríny víťazstva získal Juraj Halač z MO Nováky, ale Lucia zabojovala a skončila na treťom mieste. Druhú priečku obsadil Jakub Záleský z Českej republiky. V kategórii do 10 rokov zvíťazil Martin Zemko z MO Vrbové, na druhom mieste sa umiestnil Mathias Molnár a na treťom Daniela Truhlárová z Čiech.  

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera