Guns N´ Roses rozohnali dažďové mraky

  • Kultúra a spoločnosť
  • 13. júla 2012, 23:57
  • Autor:ip/ed
Martin Cifra

PIEŠŤANY – Hard rocková legenda Guns N´ Roses si našla počas svojho turné aj na koncert na Slovensku, v Piešťanoch. Fanúšikovia na Axla Rosea so skupinou síce museli čakať viac ako hodinu, no oplatilo sa. Američania rozohrali hudobnú, svetelnú i pyritechnickú šou.

Piatkový deň v Piešťanoch bol ponorený do sivých mrakov a z oblohy takmer neustále padal dážď. Spŕška chladnej vody pokropila aj účastníkov koncertu Guns N´ Roses, ktorí sa do areálu piešťanského letiska hrnuli na začiatok programu, ktorý odštartoval o sedemnástej.
Pódium určené Zbraniam a ružiam si najprv vyskúšal superstarista Lukáš Adamec s kapelou. Potom nasledoval koncert ďalšej formácie Dorian Gray. Zapadajúce slnko a takmer čistá obloha privítala na pódiu legendárny Arakain. Diváci si užili niekoľko skladieb, ktoré svojim chraplákom predviedla Lucie Bílá.
Potom sa už len čakalo na hedlajnerov večera – amerických Guns N´ Roses. Tí prvé tóny skladieb odohrali približne hodinu neskôr, ako bol pôvodný plán. Skalní fanúšikovia im to prepáčili a bavili sa na nových, ale aj na osvedčených hitoch tejto hard rockovej legendy.
Viac o koncerte skupiny Guns N´ Roses sa dočítate v novom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera