Blog Petra Remiša: Gutalax Budha

  • Blogy / Blogy
  • 3. júla 2012, 12:17
  • Autor:

Dávno pradávno, keď sa voda sypala a piesok sa lial, žili v Indii dvaja nerozluční kamaráti. Každý z nich bol presným opakom toho druhého.

Jeden bol vegetarián a propagátor zdravého životného štýlu. Fajčil konope indické a ak nebolo nijaké po ruke, popíjal krišnakolu. V občianskom mal uvedené Srí Lanka Oxymykoín, ale všetci mu hovorili Bud.

Vyzeral tak, že by ste ani bicykel o neho neopreli.

Druhý bol mäsožravec. Nepohrdol ani šnicľou z posvätnej kravy, ktorý majú Indovia zakázanú. Často ho pri tom pristihli a za trest musel lúchať vodu z Gangy.

Občianskym menom sa volal Sidhárta Gutalax, ale kamaráti ho volali Ha, pretože mu to horšie pálilo. Vždy, keď dostal nejakú sofistikovanejšiu otázku, napríklad „koľko je dva a dva?“ vypúlil oči a spýtal sa „ha?“

Tým získal 30 sekúnd aby našiel správnu odpoveď

Bystrý Bud si rád doberal inteligenciu pripečeného Gutalaxa a ten mu zas nadával do bylinožravcov. Jedného dňa sa im stalo niečo nečakané: Zistili, že nevedia žiť jeden bez druhého.

Aby sa nešírili hlúpe reči, požiadali maharadžu o registrované partnerstvo.

Prijali spoločné priezvisko Budha a poslali do sveta poštových holuboch s posolstvom. Bohužiaľ, tých niekto pochytal a zožral aj s lístkami. Stálo na nich: Osvietenie dosiahnete aj budhistickými táraninami.

Ale stejk s chladeným pivom funguje rýchlejšie.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 9. decembra. Tento deň je Medzinárodným dňom boja proti korupcii. Meniny má Izabela.
  • 09.12.2022, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 9. decembra 2022
Meniny má Marína, zajtra Izabela