Čivavu Raminéza dali do poriadku v Zverlande

  • Spravodajstvo
  • 19. júna 2012, 08:26
  • Autor:V. Dusíková
Martin Cifra

PIEŠŤANY – Novú veterinárnu kliniku Zverland na Radlinského ulici v Piešťanoch otvorili za prítomnosti primátora Rema Cicutta. Počas nedeľného krstu panovala v exteriéri kliniky vynikajúca atmosféra. Krstilo sa granulami. Na fonendoskop ich sypal primátor, krstný otec kliniky – moderátor Martin Pyco Rausch a dvaja hlavní aktéri – veterinárni lekári Katarína Čentešová a Tomáš Schuster.

„Zverland je veľký nielen svojou rozlohou, ale aj rozsahom poskytovaných služieb. Počnúc ambulantnými zákrokmi a možnosťou dennej hospitalizácie až po špecializované chirurgické zákroky,“ prezradil Tomáš Schuster. Klinikou nás previedli jeho kolegynky – veterinárne lekárky Katarína Čentešová a Lenka Sebinová. „Naše dve ambulancie umožňujú kompletné ambulantné vyšetrenie a špecializovanú diagnostiku. Máme tu sonografický a EKG prístroj na vyšetrenie srdca. Vykonávame aj vidotoskopiu a iné vyšetrenia,“ skonštatovala K. Čentešová, ktorá má za sebou už toľko operácií rôznych zvieratiek, že to už nedokáže ani zrátať.

Pozrite si video o operácii malej čivavy ktorej sa pretrhla drobučká šľacha na zadnom kolene. Tú Katarína spolu s Tomášom nahrádzali umelou. Viac informácií – aj o Zverlande – vám už tradične prinášame v Piešťanskom týždni.
Súvisiace články: Zverland pokrstil Pyco granulami

Upozornenie: Video obsahuje zábery nevhodné pre slabé povahy.
((myvideo:1))

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 1. októbra. V Piešťanoch sa 1. októbra 1942 narodil PhDr. Vojtech Haring, PhD., výtvarník, karikaturista, vysokoškolský pedagóg,…
  • 30.09.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 2. októbra. Tento deň je Medzinárodným dňom nenásilia, Svetovým dňom hospodárskych zvierat, Svetovým dňom ľudských sídiel, Svetovým…
  • 01.10.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 2. októbra 2022
Meniny má Levoslav, zajtra Stela