Piešťansky týždeň 25 aj s prílohou

 • Spravodajstvo
 • 15. júna 2012, 13:40
 • Autor:red

Aktuálne vydanie Piešťanského týždňa nájdete v predaji na pultoch novinových stánkov a vo vybraných obchodoch od utorka 19. júna. Tentoraz aj so špecializovanou lifestylovou prílohou Téma. O čom sa dočítate v PT 25?

Sviatok truckov a ich fanúšikov je už za namiDvanásty ročník D.I.L.A.N. Truck arény je za nami. Po šiestich rokoch sa presťahoval z piešťanského letiska do autokempu Lodenica. „Zmenu miesta nám vyhovuje. Máme tu rodinnejšiu atmosféru,“ pochválil sa nám kamionista Mário. Truckárom teda vyšlo miesto aj počasie. Ale nielen im. Kým počas minulej soboty cez deň k Sĺňave smerovali kroky hlavne obdivovateľov mohutných tátošov, podvečer sa už zapĺňalo hľadisko hlavného pódia fanúšikmi vystupujúcich kapiel.

Budú prechádzať kamióny aj naďalej cez Piešťany?Mnohí Piešťanci sa tešili, že kamióny prepravujúce nebezpečné látky prestanú zaťažovať dopravu v meste a hlavne sa zníži riziko havárií takýchto vozidiel. Po tom, ako sa zúžilo ochranné pásmo vodárenských zdrojov, kamióny môžu prechádzať po diaľnici. Radosť občanov však bola predčasná.

Červený kohút opäť „kikiríkal“ na Červenej vežiPiešťanskí hasiči uplynulý týždeň odstavovali stupačky  na poškodených rozvodoch v činžiakoch, hasili kontajner na Červenej veži  a zasypávali olejovú škvrnu na Vrbovskej ceste.

Novú veterinárnu kliniku Zverland pokrstil Pyco granulamiNová piešťanská veterinárna klinika, ktorá sa nachádza v úzkom centre Piešťan na Radlinského ulici číslo 37 oproti Kiosu sa vyznačuje viacerými pozitívami. „Zverland je veľký nielen svojou rozlohou, ale aj rozsahom poskytovaných služieb. Počnúc  ambulantnými zákrokmi a možnosťou dennej hospitalizácie až po špecializované chirurgické zákroky,“ prezradil Tomáš Schuster.

Piešťanec si zahrá na hokejbalových MSMartin Fišer, 15-ročný rodák z Trenčína a hráč piešťanského hokejového dorastu, reprezentuje Slovensko na Majstrovstvách sveta juniorov v hokejbale v kategórii do 16 rokov, ktoré sa konajú tento týždeň v Českej republike.

Lackovi a Cibulkovej sa splnil olympijský sen

Hoci piešťanský tenista Lukáš Lacko vypadol na grandslamovom turnaji v Paríži už v prvom kole, napokon sa na olympijské hry do Londýna prebojoval. Vďaka výbornému rebríčkovému postaveniu má už dlhšie zabezpečenú účasť na OH  aj Dominika Cibulková.

0 Shares

Najnovšie správy

Inšpiratívne vianočné stolovanie, čokoládový obraz, vynikajúca vianočná zmrzlina, kávové špeciality, voňavé medovníčky, vlastný hotelácky med, nádherné candy bary, pôsobivé vianočné…
 • 03.12.2022, 22:42
 • Kultúra a spoločnosť / Školy / Piešťany
Dnes je nedeľa 4. decembra. Tento deň je Sviatkom sv. Barbory, patrónky baníkov a delostrelcov. Meniny má Barbora, Barbara.
 • 03.12.2022, 22:40
 • Dobré ráno, Piešťany!
Advent je čas, keď sa máme stíšiť a zamyslieť sa nad tým, čo ovplyvňuje naše zásadné rozhodnutia, kam smeruje naša…
 • 02.12.2022, 23:02
 • Kultúra a spoločnosť / Región
Dnes je pondelok 5. decembra. Tento deň je Svetovým dňom pôdy a Medzinárodným dňom dobrovoľníkov v ekonomickom a sociálnom rozvoji.…
 • 04.12.2022, 23:00
 • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 5. decembra 2022
Meniny má Oto, zajtra Mikuláš