Televízne technológie budúcnosti

 • Nezaradené
 • 14. júna 2012, 11:21
 • Autor:

O čom ste kedysi snívali, máte na dosah! Nové technológie umožňujú zdieľať multimediálny obsah okamžite a bez použitia otravných káblov a hľadania správnych konektorov. Programy môžete prepínať hlasom či pohybom ruky a obľúbené filmy sledovať 3D v pohodlí domova.

Jeden z najmladších prírastkov v televíznej rodine predstavujú Smart TV. Ako už samotný názov napovedá, ide o skutočne inteligentnú technológiu – najnovšie modely od Samsungu sú prešpikované úžasnými schopnosťami. Smart TV môžete ovládať hlasom – napr. povelmi prepni kanál alebo pridaj hlasitosť, na interaktívnej obrazovke aplikácie reagujú na vaše gestá a bez problémov využívate pripojenie na internet.

Trojrozmerné zážitky

Novú dimenziu sledovania televízie prináša konverzia klasického 2D formátu do trojrozmerného. Váš obľúbený film si na najnovších modeloch od Samsungu vychutnáte vo fantastickej kvalite obrazu s jedinečným kontrastom v 2D alebo neuveriteľnou hĺbkou v 3D.

Strhujúcou novinkou je technológia All share. Prepojenie telefónu, notebooku, fotoaparátu, tabletu či televízora navzájom nikdy nebolo jednoduchšie. Zabudnite na káble! S All share jednoducho a okamžite prenesiete fotografie či iný multimediálny obsah z jedného média do druhého.

Ako to funguje v praxi? Na výlete odfotíte mobilom zopár fotografií. Večer príde návšteva a chcete sa vašimi úlovkami pochváliť. Jednoducho zapnete All share na mobile aj na televízore a fotky za pár sekúnd sledujete na TV obrazovke. Túto technológiu budúcnosti si môžete vyskúšať na vlastné oči – v predajni Elektro v OD DOMOSS.

Investícia do inteligentného televízora sa skutočne vyplatí – technológia Smart Evolution od Samsungu váš prijímač každý rok aktualizuje a úplne pretvorí. Budete tak mať neustále po ruke najmodernejšie inovácie a môžete kráčať s trendmi bez toho, aby ste museli kupovať nový model.

V špecializovanej predajni OD DOMOSS nájdete širokú ponuku úsporných LED TV, LCD, plaziem či SMART TV, z ktorej si zaručene vyberiete model presne podľa vašich požiadaviek.

Najnovšie správy

Teplé a suché počasie vyhnalo poľnohospodárov do žatvy o približne dva týždne skôr ako býva zvykom. Netýka sa to však…
 • 21.06.2018, 14:00
 • Spravodajstvo / Región
Dobrovoľný hasičský zbor Pobedim má síce kategorizáciu s označením „A“, no relevantné „áčko“ nekoluje v žilách všetkým členom. Podaktorí disponujú…
 • 20.06.2018, 18:00
 • Spravodajstvo / Región
Dnes je štvrtok 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
 • 21.06.2018, 08:00
 • Dobré ráno, Piešťany! / Spravodajstvo
Vládu nad piešťanským letným kinom si po troch rokoch preberá naspäť príroda. Pôvodný účel, ktorý na desiatky rokov upadol do…
 • 21.06.2018, 10:00
 • Spravodajstvo / Piešťany
Štvrtok, 31. september 2017
Meniny má Noro, zajtra Drahoslava