Pozrite si veterány na Kúpeľnom ostrove

  • Spravodajstvo
  • 7. júna 2012, 18:46
  • Autor:vd/jk

PIEŠŤANY – Už po dvadsiaty prvý raz sa v Piešťanoch koná tradičná prehliadka historických automobilov Piešťanské zlaté stuhy – Concours d´Élégance. Dnes si záujemcovia o historické vozidlá prezerali nádherných staručkých veteránov v kúpeľnom parku. Honosné vozidlá parkovali aj pred hotelom Thermia Place, kde sa konala vernisáž špeciálnych fotografií, účastníkov vítal generálny riaditeľ SLK Klaus Pilz, potom im vyhrávala kapela Váh river band.

V sobotu 9. júna pri príležitosti 100. výročia hotela Thermia Palace prídu na Kúpeľný ostrov členovia Mustang klubu. Neznámi zahrajú v hudobnom pavilóne, pripravené sú i detské atrakcie a bohatý sprievodný program. Špecialitou tohto ročníka bude prítomnosť domácich i zahraničných pretekárov, ako sú automobilový pretekár Karl Opitzhauser či motocykloví pretekári Peter Baláž, Giuseppe Sandroni a Jaroslav Černý.
((myvideo:1))
Viac informácií sa dočítate v Piešťanskom týždni.
Slávnostné vyhodnotenie najkrajších automobilov a najoriginálnejšej posádky Concors d´Elegance 2012 sa začne o 19.30 h pred hotelom Thermia Palace. O 21.00 h vystúpi so zmesou muzikálov Mestské divadlo Brno, o 22.00 h bude ohňostroj. Automobily Ferrari a Maserati budú vystavené na Kúpeľnom ostrove od štvrtka do nedele. Kompletný program nájdete v Kalendári podujatí.

0 Shares

Najnovšie správy

streda, 7. decembra 2022
Meniny má Ambróz, zajtra Marína