Záťah kukláčov pod kolonádou

  • Nezaradené
  • 5. júna 2012, 18:09
  • Autor:KR PZ/red

AKTUALIZOVANÉ: PIEŠŤANY – V utorok 5. júna podvečer dolapila trnavská zásahová jednotka polície dvoch mužov podozrivých z krádeže kabelky pod kolonádou v Piešťanoch. Zadržali 45-ročného Pála zo Štúrova a 27-ročného Mária zo Svodína z okresu Nové Zámky. Obaja už boli viackrát súdne trestaní.

AKTUALIZOVANÉ

Ako informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, pri vykonávaní služobných povinností si policajti všimli na Winterovej ulici muža s dámskou kabelkou. Keďže sa im to zdalo podozrivé, rozhodli sa skontrolovať ho. Muž sa dal na útek k autu Škoda Fabia, kde ho čakal jeho komplic. Keď chceli páchatelia autom odísť, narazili pritom do služobného VolksWagenu Caravella. Polícia dvoch mužov za pomoci donucovacích prostriedkov obmedzila na osobnej slobode. Vysvitlo, že kabelku s peňaženkou a osobnými dokladmi mali ukradnúť v blízkej cukrárni.
Zadržanými mužmi sú 27-ročný Mário zo Svodína a 45-ročný Pál zo Štúrova (okr. Nové Zámky), obaja boli v minulosti už viackrát súdne trestaní. Mladší z dvojice sa pri zadržaní vydával za inú osobu, no po jeho stotožnení sa zistilo, že po ňom pátrajú viaceré policajné útvary. Nakoľko sa sťažoval na bolesti, je hospitalizovaný v nemocnici. Starší bol umiestnený v cele policajného zaistenia.  Poverený príslušník začal trestné stíhanie pre krádež, za ktorú je možné uložiť trest odňatia slobody na dva roky. 

Pozrite si fotogalériu a video priamo z tohto miesta:
((myvideo:1))

0 Shares

Najnovšie správy

Advent je čas, keď sa máme stíšiť a zamyslieť sa nad tým, čo ovplyvňuje naše zásadné rozhodnutia, kam smeruje naša…
  • 02.12.2022, 23:02
  • Kultúra a spoločnosť / Región
Dnes je sobota 3. decembra. Tento deň je Sviatkom sv. Františka Xaverského, patróna diela šírenia viery (misionárov) a Medzinárodným dňom…
  • 02.12.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 3. decembra 2022
Meniny má Oldrich, zajtra Barbora