Kniha týždňa: Tvorivé nápady pre dom a záhradu

  • Kultúra a spoločnosť
  • 4. júna 2012, 08:19
  • Autor:Miroslava Gajdošíková

Zorientovať sa v množstve ponúkaných titulov súčasného knižného trhu je niekedy veľmi náročné. V spolupráci s kníhkupectvom Bene Libri vám pomôžeme vybrať si ten najzaujímavejší v rubrike Kniha týždňa. Tento týždeň dávam do pozornosti inšpiratívnu knižný novinku – Tvorivé nápady pre dom a záhradu. Kniha je súhrnom tvorby, nápadov a návodov autorky Jany Ardanovej za posledné tri roky. Vydalo vydavateľstvo Slovart.

Nezáleží na tom, či ste skúsení domáci majstri, alebo máte len občas chuť niečo pekné si vytvoriť do domu či záhrady. Táto kniha ponúka pre každého niečo. Rozdelená je do štyroch častí podľa ročných období, takže si môžete vybrať projekt podľa aktuálnej sezóny. Ponuka je skutočne bohatá, od jednoduchých dekorácií cez komplikovanejšie. Nechajte sa inšpirovať.

S podobnou témou vyšlo už viacero kníh. No môžem potvrdiť, že táto kniha sa naozaj vydarila. Hlavne svojou originalitou nápadov. Nájdeme tu veľa krásnych ale aj funkčných vecí, ktorými si môžeme skrášliť a spríjemniť naše okolie.

Uvedený knižný titul si môžete zakúpiť v Kníhkupectve v centre mesta, Winterova31(bývalý Mliečny bar), 921 01 Piešťany. Tel: 033/7730541, www.tklibri.com
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 29. novembra. Tento deň je Medzinárodným dňom solidarity s ľuďmi Palestíny. Meniny má dnes Vratko.
  • 28.11.2022, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 29. novembra 2022
Meniny má Vratko, zajtra Andrej, Ondrej