Polícia aj tento rok zorganizuje kurzy sebaobrany

  • Spravodajstvo
  • 1. júna 2012, 08:48
  • Autor:KR PZ/red
Martin Cifra

TRNAVA – Pre veľký záujem žien o kurzy sebaobrany v minulom roku pokračuje polícia v organizovaní bezplatného kurzu aj v tomto. Začne v septembri a prebiehať bude každú stredu o 18.15 h v telocvični Základnej školy J. Bottu v Trnave. Naučiť sa brániť voči násilníkom môžete aj vy.

Keďže ženy sa môžu stať ľahkou obeťou násilného trestného činu, policajti ich naučia ako sa môžu brániť v prípade lúpežného prepadu na ulici, obťažovania alebo sexuálneho násilia. Páchatelia násilných trestných činov zväčša zhodia svoju obeť na zem, čím ju spravia ešte bezbrannejšou. Na kurze sa ženy naučia ako sa brániť v stoji i na zemi a akým spôsobom môžu na sebaobranu využiť aj predmety denného používania. 

Kurz sebaobrany pod vedením policajtov začína 12. septembra 2012 a bude každú stredu o 18.15 h v telocvični Základnej školy J. Bottu v Trnave. Záujemkyniam odporúčame priniesť športové oblečenie s dlhým rukávom. Z dôvodu obmedzenej kapacity je potrebné nahlásiť sa vopred u Ing. Pavla Kocána na tel. čísle 0903 860 833 alebo prostredníctvom e-mailových adries martinak@chello.sk alebo pavol.kocan@minv.sk.
0 Shares

Najnovšie správy

Už v sobotu sa môžete vybrať do Vrbového na jesenný jarmok. Určite tam okrem tradičných stánkov budú čapovať aj burčiak.…
  • 07.10.2022, 09:20
  • Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo
sobota, 8. októbra 2022
Meniny má Eliška, zajtra Brigita