Šoférovala s 2,21 promile

  • Spravodajstvo
  • 29. mája 2012, 10:52
  • Autor:krpz/red

PIEŠŤANY – Policajti obvinili 26 ročnú ženu z Piešťan z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky. Obvinená žena ešte v marci, krátko po dvadsiatej druhej hodine, viedla osobné auto Daihatsu po Teplickej ulici.

Po tom, ako sa otáčala pred rodinným domom, ľavou zadnou časťou narazila do zaparkovaného vozidla Škoda. Následne na to z vozidlom prešla na parkovisko a z miesta nehody odišla. Po návrate na miesto nehody sa vodička podrobila dychovej skúške, pri ktorej jej policajti namerali 2,21 promile.
Na vozidlách vznikla škoda 600,-€. K zraneniu osôb neprišlo. Obvinenej žene za tento skutok hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava