Zariaďujeme kuchyňu krok za krokom

  • Nezaradené
  • 25. mája 2012, 08:04
  • Autor:
Martin Cifra

Kuchyňa je srdcom vášho domova. Jej zariadenie udáva štýl zvyšku celej domácnosti. Ak si zariaďujete nové bývanie alebo rekonštruujete staré, kuchyňa by mala byť v centre vášho záujmu na prvom mieste.

Skôr než začnete

Popustite uzdu fantázii. Vezmite do ruky ceruzku a papier a kreslite. Premýšľajte, ako by mala vaša vysnívaná kuchyňa vyzerať, čo vám v tej starej chýbalo, prekážalo alebo čo všetko vám musí kuchyňa umožniť. Vyhovuje vám viac rustikálny štýl, nadčasová klasika alebo topmoderné riešenia? Nič  neunáhlite.

Pred návštevou kuchynského štúdia

Skúste sa zamyslieť nad tým, koľko času v kuchyni trávite. Máte veľkú rodinu alebo celý byt len pre seba? Radi experimentujete alebo je pre vás varenie len povinnou jazdou? Využívate kuchyňu aj na stretnutia s priateľmi či rodinou alebo máte na to vyhradenú inú časť bytu? Koľko potrebujete odkladacieho priestoru? Pred samotnou rekonštrukciou si pripravte pôdorys, zmerajte steny a zaznačte prívody vody, plynu, elektriny a okná a dvere.

Obráťte sa na odborníkov

Pri zariaďovaní kuchyne si vyberte spoľahlivého partnera. V spojenom kuchynskom štúdiu DOMOSS v Piešťanoch na Bratislavskej 11/a, nájdete skúsených odborníkov s individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi. Vďaka 22-ročným skúsenostiam v interiérovom dizajne dokážeme pretaviť vaše predstavy do reality a z kuchyne vytvoriť dokonale fungujúci celok ladiaci s celým interiérom.

Nič nenechávame na náhodu, s ohľadom na dispozičné riešenie navrhneme ergonomické usporiadanie chladiaceho, prípravného, umývacieho, odpadového centra, spotrebičov, odkladacieho priestoru. Pomôžeme vám vybrať a doladiť vhodný nábytok aj v prípade, ak chcete kuchyňu spojiť s jedálňou či obývacou časťou. Výsledkom bude dokonalá kuchyňa bez kompromisov.
0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera