Slovakia Open sa presťahoval do Bratislavy

  • Šport / Ostatné športy
  • 24. mája 2012, 10:24
  • Autor:sita

BRATISLAVA – Vyše 200 hráčov z 32 krajín sa zúčastní na najväčšom stolnotenisovom podujatí zdravotne postihnutých športovcov – Slovakia Open 2012. Podujatie sa po rokoch presťahovalo z Piešťan do Bratislavy, kde sa začalo v utorok 22. mája a potrvá až do soboty 26. mája na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Počas prvých dvoch dní sú na programe individuálne súťaže, o záver podujatia sa postarajú zápolenia tímov. Hrať sa bude na celkovo 24 stoloch, program sa bude každý deň začínať už ráno o 9.00 h. Turnaj je zaradený do medzinárodného kalendára a má pevné miesto v programoch mnohých hráčov zo svetovej špičky.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava