Najlepších hasičov z kraja majú v Jaslovských Bohuniciach

  • Spravodajstvo
  • 24. mája 2012, 14:40
  • Autor:HaZZ/red
Martin Cifra

GALANTA – Hasiči Trnavského kraja si svoje sily zmerali na 16. ročníku Krajskej súťaže v hasičskom športe. Na futbalovom štadióne v Galante zápolilo v stredu 23. mája medzi sebou šesť družstiev z každého okresného riaditeľstva HaZZ v Trnavskom kraji a družstvo ZHÚ SE – EBO Jaslovské Bohunice, ktoré zvíťazilo v súťaži družstiev. Piešťanskí hasiči skončili na poslednom siedmom mieste.

Súťaž otvoril riaditeľ Krajského riaditeľstva (KR) Hasičského a záchranného zboru(HaZZ) v Trnave Vladimír Mrva. V dvojboji jednotlivcov obsadil prvé miesto s časom 34,77 sekúnd  Jakub Pavelka z Okresného riaditeľstva (OR) HaZZ v Senici, ktorý vo výstupe do štvrtého podlažia cvičnej veže dosiahol čas 16,68 sekúnd a v behu na 100 m cez prekážky 18,09 sekúnd. Druhé miesto s výsledným časom 34,95 sekúnd obsadil člen ZHÚ EBO Jaslovské Bohunice Jaroslav Chalány. Na treťom mieste s výsledným časom 34,99 sekúnd sa umiestnil Michal Velický z OR HaZZ v Senici. 

V súťaži družstiev sa na prvom mieste umiestnilo súťažné družstvo z ZHÚ SE – EBO Jaslovské Bohunice. Druhé miesto obsadilo súťažné družstvo OR HaZZ v Senici. Na treťom mieste skončilo súťažné družstvo z OR HaZZ v Trnave. Na ďalších priečkach sa umiestnili súťažné družstvá okresných riaditeľstiev HaZZ z Dunajskej Stredy, Galanty, Skalici  a na poslednom mieste družstvo z OR HaZZ v Piešťanoch. Víťaz súťaže jednotlivcov a víťazné družstvo postupujú na Majstrovstvá Slovenska v hasičskom športe, ktoré sa uskutočnia 28 a 29. júna v Dubnici nad Váhom.
0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera