Certifikát na štúdium v zahraničí získala i Piešťanka

  • Spravodajstvo
  • 24. mája 2012, 10:31
  • Autor:sita/red
Martin Cifra

BRATISLAVA/PIEŠŤANY – Certifikáty potvrdzujúce ročné štipendiá na štúdium na prestížnych súkromných stredných školách v USA a vo Veľkej Británii si prevzalo 12 študentov druhého ročníka gymnázií a lýceí z celého Slovenska, ktorí najlepšie zvládli prísne podmienky získania štipendia. Medzi nimi bola i študentka Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch, Denisa Chanáthová.

Študenti tento rok získali tiež medzinárodný identifikačný preukaz študenta ISIC a množstvo informačných materiálov o krajine, kam cestujú, ale aj cestovateľskú publikáciu o Slovensku. 

Výberové konanie v rámci programu stredoškolských štipendií (Secondary School Scholarship) Nadácie otvorenej spoločnosti – Open Society Foundation sa uskutočnilo už 19. rok a prihlásilo sa doň 111 stredoškolákov – študentov druhého ročníka gymnázií a lýceí z celého Slovenska.
0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera