Strieborná medaila z Helsínk putuje aj do Piešťan!

  • Hokej / Šport
  • 22. mája 2012, 10:17
  • Autor:Š. Gregorička

PIEŠŤANY – Hokejové majstrovstvá sveta vo Fínsku a Švédsku boli pre Slovensko veľmi úspešné. Naši reprezentanti sa prebojovali až do finále, v ktorom podľahli favorizovaným Rusom 2:6 a získali strieborné medaily. Dostali ich aj dvaja rodáci z Piešťan – Branko Radivojevič a Michel Miklík.

Kým B. Radivojevič sa v našom meste iba narodil a hokejovo začínal v Trenčíne, M. Miklík hrával za Piešťany až do juniorského veku. Potom odišiel do Liptovského Mikuláša a odtiaľ viedla jeho cesta do Košíc.

Michel Miklík dal na MS jeden gól.

Viac informácií sa dočítate v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa. PT 21 nájdete v predaji od utorka 22. mája.
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava