Celoslovenská SOČka pozná mená víťazov

  • Kultúra a spoločnosť
  • 27. apríla 2012, 10:57
  • Autor:IP
Martin Cifra

PIEŠŤANY – Celoslovenská prehliadka prác Stredoškolskej odbornej činnosti pozná mená najlepších. Včera (26. apríla) v Dome umenia si študenti odniesli postupne ocenenia v sedemnástich kategóriách. Najviac cien sa ušlo študentom z Trenčianskeho kraja.

V Dome umenia postupne predstavovali najlepších riešiteľov SOČiek v niekoľkých kategóriách. Piešťanci si prevzali ocenenia v troch kategóriách. Za piate miesto v odbore Problematika voľného času to bola Terézia Borovská z Hotelovej akadémie Ľ. Wintera. V odbore Biológia obsadili tretie miesto súrodenci Michaela a Jakub Šaušovci z Gymnázia P. de Coubertina. Najlepšie skončila (na druhom mieste) v odbore Hotelierstvo a cestovný ruch Dominika Beregházyová z Hotelovej akadémie Ľ. Wintera.

Viac o celoslovenskej súťaži SOČ sa dozviete v novom vydaní Piešťanského týždňa. Pozrite si krátke video zo záverečného ceremoniálu. 

((myvideo:1))

Preberanie cien v oblasti Biológia. Michaela Šaušová z piešťanského gymnázia si prevzala ocenenie za tretie miesto.

((myvideo:2))
0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera