Kálnica trhala rekordy!

  • Šport
  • 22. apríla 2012, 00:43
  • Autor:Erik Ďuriš

KÁLNICA – V Kálnici sa počas tohto víkendu začalo 1. kolo pretekov SPECIALIZED Moravsko Slovenský DH Cup 2012 a 1. kolo Slovenského pohára vo Fourcrosse 2012. Zúčastnil sa na ňom rekordný počet jazdcov.

Počas prvého dňa pretekov SPECIALIZED MS DH Cup-u 2012 a SP vo Fourcrosse 2012 v Kálnici padali rekordy v počte prihlásených pretekárov! V priebehu soboty sa prihlásilo vyše 300 pretekárov z Čiech a Slovenska, toto ešte v Kálnici nezažili! Sobota patrila pretekárom 1. kola Slovenského pohára vo Fourcrosse 2012 a na nedeľu je pripravený downhill.
Výsledky:
V kategórii Nádeje sa na prvom mieste umiestnil Filip Zeman z NOVATEC – CTM racing teams, v kategórii Super Masters zvíťazil Čech Milan Suchomel z DH Brutal Team. Kategóriu Masters ovládol Peter Drábik z FREERIDE Košice, z 27 jazdcov v kategórii Hardtail – muži bol najrýchlejší Tomáš Mindek (Elitetbikes Racing gang). V kategórii Hobby Full zvíťazil Patrik Bíly (Life4Ride DH Team), v kategórii Junior Martin Knapec (NOVATEC – CTM racing teams). Zo žien sa na prvom mieste umiestnila Jana Bártová (Bikeplac racing). Najsledovanejšou kategóriou boli už tradične Muži – Elite. Prvé miesto obsadil Ján Javorník (SCK Velo Sprint Nitra)s časom 01:16.21 min. Na druhom mieste sa umiestnil Piešťanec Lukáš Učeň z NOVATEC – CTM racing teams.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 1. decembra. Tento deň je Svetovým dňom boja proti AIDS. Meniny má Edmund.
  • 30.11.2022, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 1. decembra 2022
Meniny má Edmund, zajtra Bibiána