Lúpil len 19-ročný mladík

  • Spravodajstvo
  • 16. apríla 2012, 09:45
  • Autor:KR PZ
Martin Cifra

TRNAVA/PIEŠŤANY – Polícia obvinila 19-ročného muža z Brezovej pod Bradlom zo zločinu lúpeže. Mladík vošiel 12. apríla krátko po devätnástej hodine do stávkovej kancelárie v Piešťanoch a so zbraňou v ruke žiadal peniaze.

Zamestnankyňa stávkovej kancelárie na jeho požiadavku o vydanie peňazí, utiekla dozadu kancelárie a zakričala, že ju prepadli. Páchateľ sa zľakol a utiekol. Keď vyšiel zo stávkovej kancelárie, prezliekol sa do prinesených vecí. "Všimla si to pozorná občianka, ktorá privolala mestských policajtov a poskytla im opis oblečenia. Na základe toho príslušníci mestskej polície muža zakrátko obmedzili na osobnej slobode a odovzdali vyšetrovateľovi policajného zboru. Vyšetrovateľ mladého muža obvinil zo zločinu lúpeže, za ktorý mu hrozí odňatie slobody na sedem až dvanásť rokov," informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová. 
Aktualizované: Lúpežné prepadnutie na Trajane

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera