Nesplnené ciele basketbalistiek BKM

  • Šport / Basketbal
  • 12. apríla 2012, 15:05
  • Autor:šg

PIEŠŤANY – V práve skončenej sezóne 2011-2012 sa basketbalistky BKM Piešťany v západnej skupine prvej ligy umiestnili na piatom mieste a do play-off sa, podobne ako predtým v Slovenskom pohári, nedostali. Nesplnili tak cieľ, ktorý si dali pred začiatkom súťaže. V lige vyhrali len tri zápasy (dvakrát so Slovanom a raz so Šamorínom „B“) a to bolo na postup málo.

„Nie každá sezóna sa družstvu vydarí, bohužiaľ, tohtoročná medzi nevydarené patrila. Pre zdravotné problémy sme nehrali v mnohých zápasoch v kompletnej zostave. Ani skĺbenie pracovných a študijných povinností hráčok nebolo optimálne, a to sa prejavilo na tréningovom procese. Tieto výpadky sa potom zákonite museli prejaviť aj v zápasoch,“ pomenoval problémy v klubu jeho šéf Miloš Drgoň. 

Viac informácií o uplynulej sezóne basketbalistiek BKM vám prinášame v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa.
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta